۱۳۹۸ جمعه ۲۸ تير
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
جلسه راه اندازي مجتمع آموزش عالي سلامت نهبندان برگزار شد.
جلسه راه اندازي مجتمع آموزش عالي سلامت نهبندان برگزار شد. جلسه راه اندازي مجتمع آموزش عالي سلامت نهبندان برگزار شد.

: به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان نهبندان جلسه راه اندازي مجتمع آموزش عالي سلامت نهبندان برگزار شد.

صبح امروز هيئت رييسه دانشگاه علوم پزشكي بيرجند با حضور در شهرستان نهبندان ضمن اعلام اخذ مجوز راه اندازي مجتمع آموزش عالي سلامت شهرستان نهبندان در جمع مسئولان شهرستان در خصوص زير ساختها و موارد مورد نياز جهت راه اندازي مجتمع آموزش عالي بحث و تبادل نظر كردند.

در ابتداي اين جلسه آقاي دكتر فريد هاشمي ضمن عرض  خير مقدم به كليه همكارن استاني و مدعوين اين جلسه ،تاريخچه اي از اقدامات و پيگيري ها جهت اخذ مجوز مربوطه را ارائه داده و در ادامه از تلاشهاي رياست محترم دانشگاه و معاون محترم آموزشي دانشگاه قدر داني نمودند.

در ادامه اين جلسه آقاي دكتر عابدي معاون محترم آموزشي دانشگاه ضمن اشاره به شرايط سخت اعطاي مجوز مجتمع آموزش عالي سلامت به شهرستانها يكي از مهمترين موارد جهت اعطاي اين مجوز به شهرستان را تعداد بالاي پرسنل با تحصيلات عاليه شبكه بهداشت دانسته و از آقاي دكتر فريد هاشمي خواستند تا از اين نقطه قوت به خوبي بهره برداري كنند.ايشان همچنين از همه مسئولان شهرستان خواستند تا با ديد ويژه و حساسيت جهت جذب اعتبار و امكانات مورد نياز اين مجتمع اقدام نمايند.

در پايان جلسه آقاي دكتر قائمي رياست دانشگاه علوم پزشكي بيرجند ضمن تقدير و تشكر از همه كساني كه در اين راه تلاش كردند مجتمع آموزش عالي سلامت را يكي از مهمترين موارد جهت پيشرفت شهرستان و جلوگيري از مهاجرت جمعيت و همچنين ارتقاء سطح سلامت جامعه دانسته و افزودند  از ديد جامعه دانشگاهي وجود اين مجتمع بر بسياري از امكانات بهداشتي و درماني تقدم دارد.

لازم به ذكر است اين مجتمع با پذيرش دانشجو با توجه به سوابق تحصيلي و بومي گزيني در سه رشته بهداشت محيط ،مبارزه با بيماريها و بهداشت خانواده از مهرماه سالجاري رسما شروع به كار خواهد كرد.
 
منبع: شبكه بهداشت و درمان نهبندان تعداد بازدید: 119 تاریخ درج: 1397/05/20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي-شهرستان نهبندان-بلوار امام رضا(ع)-
تلفن: 32933803 الي 32933800,    دورنگار: 05632933803 الي 05632933800,  كدپستي     E-mail: [nehbandan@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal