۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان نهبندان تأكيد نمود : اجراي موفقيت آميز طرح واكسيناسيون و ريشه كني فلج اطفال با مشاركت شهروندان تحقق مي يابد.
روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان نهبندان تأكيد نمود : اجراي موفقيت آميز طرح واكسيناسيون و ريشه كني فلج اطفال با مشاركت شهروندان تحقق مي يابد. روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان نهبندان تأكيد نمود : اجراي موفقيت آميز طرح واكسيناسيون و ريشه كني فلج اطفال با مشاركت شهروندان تحقق مي يابد.
به گزارش دفتر روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان نهبندان ، نظر به اجراي دومين نوبت از طرح تكميلي واكسيناسيون فلج اطفال و آغاز مرحله عمليات ايمن سازي و ريشه كني اين بيماري مهلك جهت كليه كودكان زير 5 سال كه در اين مرحله از اجراي برنامه نيز بدون توجه به نوبت قبلي مي بايست 2 قطره خوراكي را در اين مرحله دريافت دارند و با عنايت به اينكه به دنبال اجراي موفقيت آميز اين طرح در سطح ملي از حالت بومي خارج شده و اكنون به جهت پيشگيري و جلوگيري از بازگشت مجدد اين بيماري روش خانه به خانه در سطح شهرستان مرزي نهبندان اجرا مي گردد اين روابط عمومي كه مسئوليت همزمان كميته اطلاع رساني طرح را نيز به عهده دارد با توجه به اينكه اين بيماري كودكان اين منطقه را تهديد مي كند و ممكن است باعث مرگ يا معلوليت دايم آنها شود موكداً از همشهريان عزيز تقاضا داشته تا با مأمورين بهداشتي طرح كه با كاور مخصوص ، ماشين آرمدار و كارت شناسايي به درب منازل از تاريخ 26 لغايت 30 بهمن ماه مراجعه خواهند نمود همكاري لازم را به عمل آورند . ضمناً پايگاه ثابت مستقر در مركز بهداشتي درماني شهري واقع در انتهاي بلوار معلم شهرستان نيز آماده ارائه خدمت به شهرونداني كه در ساعت مراجعه مأمورين به هر دلايلي در منزل حضور نداشته اند در وقت اداري مي باشد و مي بايست شهروندان به اين مكان مراجعه نمايند.
 
منبع: شبكه بهداشت و درمان نهبندان تعداد بازدید: 37 تاریخ درج: 1392/11/27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي-شهرستان نهبندان-بلوار امام رضا(ع)-
تلفن: 32933803 الي 32933800,    دورنگار: 05632933803 الي 05632933800,  كدپستي     E-mail: [nehbandan@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal