۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
برنامه هاي گراميداشت به مناسبت آغاز هفته سلامت در نهبندان انجام شد.
برنامه هاي گراميداشت به مناسبت آغاز هفته سلامت در نهبندان انجام شد. برنامه هاي گراميداشت به مناسبت آغاز هفته سلامت در نهبندان انجام شد.

به گزارش دفتر رياست و روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان نهبندان ، يكم ارديبهشت ماه و همزمان با آغاز هفته سلامت ، چند برنامه از برنامه هاي پيش بيني شده اين هفته انجام شد. ديدار با دكتر عظيمي فرماندار شهرستان نهبندان و پس از آن غباروبي و عطر افشاني مزار شهيد دكتر احمد آتشدست كه بيمارستان شهرستان نيز به نام اين شهيد بزرگوار مي باشد و حضور كارشناسان بهداشتي در صبحگاه مدارس از اقدامات انجام شده در راستاي گراميداشت و در جهت بزرگداشت اغاز اين مناسبت فرخنده بود . فرماندار نهبندان ضمن تبريك اين هفته به دست اندركاران و حاضرين در اين جلسه از همسويي ، همگرايي و پذيرش مثبت مديريت اين شبكه توسط مجموعه مذكور كه ناشي از پركاري و كم توقعي دكتر فريد هاشمي مي باشد به عنوان مدير موفق شهرستاني تشكر نموده و از تحمل توأم با تأمل اين شبكه و مجموعه سيستم كاري مذكور به نيكي ياد كرده و ضمن اعلام مراتب رضايتمندي از نحوه عملكرد طي جلسات مختلف اين شبكه و به جهت رضايت به نسبت بالاي مردم ، مراجعين و گروه هدف از اين سيستم كاري شامل پرستاران ، پزشكان دولتي و خصوصي كه خود نقطه استراتژيك در خدمات رساني دولت در سطح شهرستان نيز تلقي مي شود سپاسگزاري ويژه نموده و تقارن اين هفته با روز مادر و هفته زن را براي فعاليتهاي سلامت بانوان به جهت ركن اصلي خانواده ها به فال نيك گرفته ، از سويي با توجه به حساسيت و اهميت خدمات حياتي سلامت ، امنيت را نيز منوط به سلامت دانستند و در سال جديد اظهار اميد واري نمودند تا با اختصاص بيشتر اعتبارات و پيگيري در قالب يارانه به حوزه سلامت و درمان به عنوان مهم ترين نياز مردم از سوي دولت در اين شهرستان توجه بيشتري به اين قسمت و توسط مقامات عالي وزارت بهداشت كه درراس انها مدير ي جهادي و توانا و خوش فكر قرار گرفته است معطوف گردد.

برخي از مسئولين ستادي شبكه و مركز بهداشت شهرستان پس از اين جلسه در مراسم غباروبي ، عطر افشاني و قرائت فاتحه در مزار شهيد دكتر آتشدست حاضر شدند و ضمن اداي احترام به مقام والاي شهيدان با آرمانهاي انقلاب تجديد پيمان نمودند. شايان ذكر است حضور كارشناسان بهداشت در صبحگاه مدارس و سخنراني و آموزش هايي پيرامون شعار هفته سلامت در سال جاري نيز در طول اين هفته در سطح شهرستان و حومه از اين روز آغاز گرديد
 
 
 
 
 
منبع: شبكه بهداشت و درمان نهبندان تعداد بازدید: 87 تاریخ درج: 1393/02/02
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي-شهرستان نهبندان-بلوار امام رضا(ع)-
تلفن: 32933803 الي 32933800,    دورنگار: 05632933803 الي 05632933800,  كدپستي     E-mail: [nehbandan@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal