۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ آبان
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
در كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان مصوب شد : بازديد ميداني از داروخانه هاي نهبندان انجام مي گيرد.
در كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان مصوب شد : بازديد ميداني از داروخانه هاي نهبندان انجام مي گيرد. در كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان مصوب شد : بازديد ميداني از داروخانه هاي نهبندان انجام مي گيرد.

به گزارش دفتر رياست و روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان نهبندان محمد مهدي عظيمي در كميسيون برنامه ريزي ، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان نهبندان اظهار داشت : اگر همه دستگاهها با يكديگر همكاري كنند مي توانيم شعار سال كه از سوي رهبر معظم انقلاب بيان شده است را تحقق بخشيم . وي با اشاره به اهميت اين كميسيون افزود اهميت آن به دليل اين است كه انظباط كشور را نشان مي دهد و اينكه كشور ما مرز مشخص و مقررات خاصي دارد.

فرماندار نهبندان ادامه داد : با وجود اينكه نهبندان با كشور افغانستان مرز مشترك دارد ولي اين مرز بسيار امن است. عظيمي ادامه داد قاچاق ارز و كالا تهديد براي اقتصاد و توسعه كشور است.

همچنين در اين جلسه مصوب شد به دليل اهميت بحث سلامت جامعه بازديد قوي ميداني از داروخانه هاي شهرستان توسط شبكه بهداشت انجام شود و با متخلفان برخورد لازم صورت گيرد .( منبع : نهبندان خبر )
منبع: شبكه بهداشت و درمان نهبندان تعداد بازدید: 58 تاریخ درج: 1393/04/11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي-شهرستان نهبندان-بلوار امام رضا(ع)-
تلفن: 32933803 الي 32933800,    دورنگار: 05632933803 الي 05632933800,  كدپستي     E-mail: [nehbandan@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal