۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
واژگوني اتوبوس در محور نهبندان – زابل
واژگوني اتوبوس  در محور نهبندان – زابل يك دستگاه اتوبوس با 17 سرنشين كه از مشهد عازم زابل بود به خاطرسرعت غيرمجاز،لغزندگي جاده وعدم توانايي راننده دركنترل اتوبوس در نزديكي بندان از توابع شهرستان نهبندان دچارواژگوني شدكه يك كشته وجندين مجروح برجاي گذاشت.

: به گزارش دفتر رياست و روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان نهبندان ؛ ساعاتي از صبح گاه سيزدهم فروردين ماه نگذشته بود كه خبر واژگوني يك دستگاه اتوبوس با 17 سرنشين كه در ساعت 22 شب گذشته از مشهد عازم زابل بود در نزديكي بندان از توابع شهرستان نهبندان ، زنگ آماده باش فوريت هاي پزشكي و بيمارستان نهبندان را به صدا درآورد و كليه نيروهاي درگير را فراخوان نمود. در حدود ساعت 8 صبح و بلافاصله ،پس از اين حادثه ،اورژانس 115 شهرستان و توابع به خدمات رساني در قالب كمك هاي اوليه و پيش بيمارستاني پرداختند و با حضور در صحنه حادثه به انتقال بيماران و مصدومان به بيمارستان نهبندان اقدام نمودند

شايان ذكر است اين واژگوني ، يك كشته داشت كه در دم جان باخته و 9 مصدوم نيز كه يكي از آنان كودك 3 ماهه بود به جهت شكستگيهاي بسيار بدن و ساير آسيب ديدگيها جهت درمان تخصصي تر  به مركز استان توسط اتوبوس آمبولانس مركز فوريت هاي پزشكي اعزام شدند و 6 مسافرديگر صدمه ديده اين اتوبوس نيز به صورت سرپايي و بستري در بيمارستان نهبندان ، تحت عمل جراحي و مداوا قرار گرفتند.

سرهنگ رضايي، فرمانده پليس راه استان علت وقوع حادثه را ناشي از سرعت غير مجاز راننده اتوبوس با توجه به لغزندگي جاده و عدم توانايي در كنترل اتوبوس عنوان كرد.  برخي از مسافران در گفتگوي خبري با گزارشگر صدا و سيما بيان داشتند قبل از اين اتفاق و طي چند مرحله، سرعت نا مطمئن را به راننده متذكر شدند و متاسفانه راننده خاطي از پذيرش و كاهش اين رفتار پر خطر سر باز زد.
 
 
 
 
 
 
منبع: شبكه بهداشت و درمان نهبندان تعداد بازدید: 51 تاریخ درج: 1394/01/15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي-شهرستان نهبندان-بلوار امام رضا(ع)-
تلفن: 32933803 الي 32933800,    دورنگار: 05632933803 الي 05632933800,  كدپستي     E-mail: [nehbandan@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal