۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
برنامه هاي اولين روز هفته سلامت در نهبندان
برنامه هاي اولين روز هفته سلامت در نهبندان به مناسبت هفته سلامت 1 لغايت 7 ارديبهشت ماه 94 ، برنامه هاي مختلف و متنوع در سطح شهرستان نهبندان و حومه آغاز و انجام گرديد. ديدار با فرماندار شهرستان ، حضور بر مزار شهيد دكتر آتشدست و غبارروبي و عطر افشاني ، حضور در بيت امام جمعه و ديدار با ايشان و عيادت از بيماران بستري در بيمارستان نهبندان از رئوس فعاليت هاي پيش بيني شده و اجرا شده در روز سه شنبه اولين روز هفته سلامت در نهبندان بود.

به گزارش دفتر رياست و روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان نهبندان ؛ به مناسبت هفته سلامت 1 لغايت 7 ارديبهشت ماه 94 ، برنامه هاي مختلف و متنوع در سطح شهرستان نهبندان و حومه آغاز و انجام گرديد. ديدار با فرماندار شهرستان ، حضور بر مزار شهيد دكتر آتشدست و غبارروبي و عطر افشاني ، حضور در بيت امام جمعه و ديدار با ايشان و عيادت از بيماران بستري در بيمارستان نهبندان از رئوس فعاليت هاي پيش بيني شده و اجرا شده در روز سه شنبه اولين روز هفته سلامت در نهبندان بود.

در اين برنامه ها كه با گزارش دكتر فريد هاشمي از عملكرد وضعيت بهداشتي درماني شهرستان در سال قبل و در شرايط جاري همراه بود ، فرماندار و امامت محترم جمعه شهرستان نيز ضمن پاسداشت اين مناسبت ملي ، از خدمات فراگير و حساس سيستم بهداشتي درماني شهرستان به خصوص با اجراي طرح هاي ابتكاري همچون طرح تحول سلامت ، خدمات پزشكي رايگان مؤسسه خيريه نورآوران سلامت و بيمارستان صحرايي در سال قبل و جاري ، از تجهيز و افزايش خدمات تخصصي به عموم بيماران نيازمند و مرزي منطقه تشكر نمود و ابراز اميدواري نمودند تا در ادامه به جهت موقعيت استراتژيك و قرار گرفتن در مسير جاده ترانزيتي و چهار راه مواصلاتي و همچنين از سويي دور بودن از مركز استان و برخي امكانات اوليه     خدمات و كيفيت ياد شده و مورد نياز  باز هم افزايش يابد.

عيادت و دلجويي از بيماران بستري در بيمارستان نهبندان نيز به همراه آقاي اكبري ، رياست شوراي شهر  از ديگر برنامه هايي بود كه با تقديم شاخه گل به بيماران و دلجويي از آنان به همراه نشست مشترك در بيمارستان با حضور برخي از مسئولين اين شبكه و شوراي محترم شهر بدين مناسبت انجام گرديد.

لطفاً جهت مشاهده عكسها اينجا كليك نماييد.
منبع: شبكه بهداشت و درمان نهبندان تعداد بازدید: 58 تاریخ درج: 1394/02/06
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي-شهرستان نهبندان-بلوار امام رضا(ع)-
تلفن: 32933803 الي 32933800,    دورنگار: 05632933803 الي 05632933800,  كدپستي     E-mail: [nehbandan@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal