۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
دومين جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان نهبندان برگزار شد.
دومين جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان نهبندان برگزار شد. به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان نهبندان ؛ با توجه به شرح وظايف مندرج در آئين نامه اجراي شوراي برنامه ريزي و توسعه استان ، دومين جلسه كارگروه سلامت و امنيت و غذايي شهرستان نهبندان در فرمانداري شهرستان در مهرماه سال جاري برگزار شد .

در حيطه وظايف كارگروه، اين جلسه كاري به رياست نظافت ، فرماندار نهبندان ، فريد هاشمي رياست شبكه بهداشت و درمان شهرستان و دبير كميته و ساير اعضاي محترم تشكيل و فرماندار شهرستان ضمن تأكيد بر رعايت نكات مربوط به حوزه سلامت جامعه شهروندان اظهار داشتند موضوع بهداشت بسيار مهم و حياتي بوده و به تبعات ناشي از غفلت در مسايل بهداشتي خصوصاً بهداشت آب آشاميدني جوامع اشاره نموده و اهميت سلامت و امنيت غذايي را معادل امنيت اجتماعي بر شمردند. در ادامه دكتر فريد هاشمي با تشكر از كليه رؤساي ادارات عضو به جهت همكاريهاي بين بخشي و برون بخشي بسيار طي اين مدت با اين شبكه، خواستار ادامه عنايات و مساعدت ها تا رفع كامل برخي معضلات و مسايل بهداشتي و در عرصه سلامت جامعه شهروندي و شهروندان عزيز  نهبندان شدند.

لازم به ذكر است اين برنامه با قرائت دستور كار جلسه و بررسي مصوبات قبلي كارگروه آغاز و در ادامه با تبادل نظر و پيشنهادات لازم مقرر شد تا كليه دستگاهها و نهادهاي مربوطه مسايل و مشكلات قبلي وجديدمطروحه را تا رفع كامل موانع و خلاء هاي بهداشت عمومي و محيط كه در سطح شهرستان  جاري مي باشد و احصاء گرديده است پيگيري و هماهنگي هاي لازم را به عمل آورده ، اقدامات لازم و كافي را در راستاي اصل پيشگيري و حفظ و ارتقاء سطح سلامت و شاخص هاي تابعه و وابسته به آن در سطح شهرستان نهبندان  انجام وگزارش نمايند.

منبع: شبكه بهداشت و درمان نهبندان تعداد بازدید: 39 تاریخ درج: 1394/07/23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي-شهرستان نهبندان-بلوار امام رضا(ع)-
تلفن: 32933803 الي 32933800,    دورنگار: 05632933803 الي 05632933800,  كدپستي     E-mail: [nehbandan@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal