سفرهيئت رئيسه دانشگاه به نهبندان
سفرهيئت رئيسه دانشگاه به نهبندان

به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان نهبندان رئيس دانشگاه با همراهي جمعي از اعضاي هيئت رئيسه به منظور بازديد از پروژه هاي در حال ساخت و بررسي مسائل بهداشتي درماني نهبندان ، در اولين روز زمستان 98 به نهبندان سفر كرد.

دكتر محمد دهقاني فيروزآبادي در اين سفر يك روزه با حضور در بيمارستان شهيد دكتر آتشدست نهبندان، از ساختمان در حال احداث اورژانس بيمارستان، مركز تصويربرداري سي تي اسكن، 8 پانسيون اقامتي پزشكان و بخش هاي مختلف بستري بازديد كرد.

بازديد ازمركز خدمات جامع سلامت شوسف، پايگاه اورژانس جاده اي، و پروژه درحال ساخت دهك از ديگر برنامه هاي اين سفر بود

در اين سفر يك روزه همچنين جلسه هيئت رئيسه دانشگاه در شبكه بهداشت و درمان نهبندان برگزار شد و رئيس دانشگاه در اين جلسه از ورود دو دستگاه سي تي اسكن جديد به استان خبر داد و گفت: ارزش ريالي هر يك از اين دستگاه ها سه ميليارد و 500 ميليون تومان بوده كه جزو به روزترين و مدرنترين دستگاه هاي سي تي اسكن در دنيا است.

. دكتر دهقاني همچنين پس از شنيدن سخنان مدعوين و اعضاء هيئت رئيسه، بحث و تبادل و نظر درباره مشكلات اين شبكه بهداشت و درمان و با اشاره به بازديدهاي صورت گرفته بر همكاري و تعامل با مسئولين شهرستاني تاكيد و پيگيري مجدانه در حل اين مشكلات را خواستار شد.

 
 
 
منبع:
شبكه بهداشت و درمان نهبندان
تعداد بازدید:
418
تاریخ:
1398/10/07
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal