با حضور آقای دکتر قائمی بیمارستان صحرایی شهدای وحدت 2 شوسف شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهبندان ؛ در مراسم افتتاحیه این بیمارستان سرهنگ پاسدار دکتر کمالی رییس بیمارستان صحرایی ضمن تشکر از کلیه مسئولان شهرستان و استان به جهت همکاری و حمایت در زمینه احداث بیمارستان سیار از مسئولین خواستند با کلیه توان همکاری مطلوب خود را در جهت خدمت رسانی به محرومین ادامه دهند. در مراسم افتتاح این بیمارستان آقای دکتر قائمی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اظهار اینکه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، بیمارستان امام حسین مشهد و بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی برای راه اندازی این بیمارستان همگام شدیم اضافه کرد: این اقدام خیرخواهانه کوچکترین کار برای مردم محروم و زحمتکش منطقه نهبندان است.
وی با اشاره به جلسات مکرر برای برپایی بیمارستان صحرایی در خراسان جنوبی و اظهار اینکه امیدوارم این اقدام خیر، مایه برکت برای عملکرد دانشگاه باشد خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی هرجا که نیاز به ارائه خدمت باشد بدون ادعا، وظیفه خدمت رسانی را انجام می دهد.

رئیس دانشگاه با بیان اینکه پیرو ولایت هستیم و هدف ما خدمت به مردم است گفت: خوشتبختانه با اجرای برنامه تحول نظام سلامت از سوی وزیر سختکوش، پرتلاش و مردمی بهداشت، عملا برکات و موفقیت های آن را می توان در بهبود روز افزون سلامت حتی منطقه نهبندان ببینیم.
دکتر قائمی با اعلام اینکه متخصص های زیادی بعد از اجرای طرح تحول در بیمارستان شهید آتشدست نهبندان برای رفع نیازهای عامه درمانی مردم این شهرستان مستقر شدند گفت: این نوید را به مردم نهبندان می دهم که سال آینده با پیگیری هایی که صورت خواهد گرفت شاهد افتتاح بخش سی تی اسکن این بیمارستان باشیم.
وی اضافه کرد: برای فعال بودن 24 ساعته مرکز بهداشتی درمانی شهر شوسف نیز پیگیری های خوبی صورت گرفته است.
گفتنی است این بیمارستان تا 28 آذرماه با حضور 77 پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص و سایر نیروهای پرستاری و پیراپزشکی در بخشهای عفونی، اطفال، ارتوپدی، زنان، چشم، نورولوژی، گوش و حلق و بینی، جراحی عمومی، طب فیزیکی، دندان پزشکی و خدمات دارویی به مردم منطقه شوسف به صورت رایگان خدمات ارائه خواهند نمود.
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
شبکه بهداشت و درمان نهبندان
تعداد بازدید:
109
تاریخ:
1395/09/24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal