اولين مجمع سلامت شهرستان نهبندان برگزار شد.
اولين مجمع سلامت شهرستان نهبندان برگزار شد.

: به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان نهبندان ؛ اولين مجمع سلامت شهرستان نهبندان برگزار شد.

ظهر امروز در جلسه اي اولين نشست مجمع سلامت شهرستان نهبندان با حضور آقاي دكتر قائمي رياست محترم دانشگاه علوم پزشكي و آقاي حسيني معاونت محترم اجتماعي دانشگاه علوم پزشكي برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه آقاي دكتر فريد هاشمي رياست شبكه بهداشت نهبندان ضمن عرض خير مقدم به شركت كنندگان در جلسه، مشاركت اجتماعي را مهمترين اصل  در امر سلامت ، جهت پيشگيري از مخاطرات بهداشتي نام بردند وگزارشي از سابقه مشاركت خيرين در بهداشت و درمان شهرستان طي چند سال گذشته  ارائه نمودند.

پس از آن آقاي حسيني معاونت محترم اجتماعي دانشگاه اظهار داشتند اكنون عوامل تهديد كننده سلامتي بسيار گسترده شده و تنها 25درصد از اين مشكلات در حوزه بهداشت و درمان قابل حل شدن بوده و 75درصد ساير عوامل با كمك ساير دستگاهها  قابل كنترل هستند ايشان با اشاره به اقدامات خيرين در استان از مسئولان شهرستان خواستند با همكاري و مشاركت سطح سلامت شهرستان را ارتقاء دهند .

در پايان اين جلسه آقاي دكتر قائمي ضمن پاسخگويي به سوالات و مشكلات مطرح شده حاضرين نمونه بارز مشاركت اجتماعي شهرستان را راه اندازي مجتمع آموزش عالي سلامت دانسته و در خصوص مشكلات مطرح شده افزوند به طور كامل از مشكلات و كمبود ها مطلع هستند و براي رفع آنها برنامه ريزي و اولويت بندي شده است.
 
منبع:
شبكه بهداشت و درمان نهبندان
تعداد بازدید:
88
تاریخ:
1397/05/20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal