اخبار كوتاه از برنامه هاي بين بخشي هفته سالمندان در سطح شهرستان نهبندان
اخبار كوتاه از برنامه هاي بين بخشي هفته سالمندان در سطح شهرستان نهبندان

به گزارش دفتر روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان نهبندان ، برگزاري جلسه اي به مناسبت گراميداشت هفته سالمند با موضوع تغذيه در دوران سالمندي توسط كارشناس سالمندان مركز بهداشت جهت 85 نفر از سالمندان تحت پوشش كميته امداد برگزار گرديد و در پايان جلسه فشارخون كليد سالمندان شركت كننده در جلسه كنترل شد و سالمنداني كه فشار خون بالا داشتند شناسايي گرديده و آموزش ديدند. بعد از جلسه آموزشي ، مراسم ديدار سالمندان با امام جمعه در محل دفتر امام جمعه محترم شهرستان برگزار گرديد. امام جمعه محترم شهرستان نكاتي در خصوص تكريم سالمندان از ديدگاه قرآن ارائه نمودند و سپس مراسم نماز جماعت با حضور سالمندان محترم در محل دفتر امام جمعه برگزار گرديد و بعد از صرف نهار جلسه به پايان رسيد.

-با همكاري اداره كميته امداد و بهزيستي همايش پياده روي در روستاي بيچند برگزار گرديد و در پايان مراسم ، جلسه اي بدين منظور برگزار گرديد و از سالمندان برتر قدرداني شد.

- به مناسبت گراميداشت هفته سالمند با همكاري اداره بهزيستي ايستگاه سنجش سلامت سالمندان در محل مصلي نماز جمعه بر پا گرديد و فشارخون 70 نفر از سالمندان كنترل گرديد و آموزشهاي لازم به كساني كه فشار خون بالا داشتند داده شد.
منبع:
شبكه بهداشت و درمان نهبندان
تعداد بازدید:
47
تاریخ:
1392/08/05
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal